Alaçatı Yalçınkaya Otel
Türkçe English

Alaçatı Yalçınkaya Otel

Otel Alaçatı'ya özgü taş ev tarzında mimariye sahiptir. Otelimizde konfor ve geleneği bir arada yaşama fırsatı sunuyoruz.

Doğa ile iç içe otelimiz sörf alanlarına yakınlığı sebebiyle sörf tutkunlarını uğrak mekanıdır. Taş evleri, arnavut kaldırımları, rüzgarı ve dünyanın rüzgar sörfüne en elverişli plajıyla ünlü Alaçatı’da kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir butik otel.

Alaçatı’nın tas mimarisine sadik kalınarak inşa edilen otelimiz 2008 yaz sezonunda kapılarını sizlere açmıştır. 3 adet cumbalı, 8 adet standart odamız ile müşterilerimize huzurlu, keyifli bir aile ortamı ve yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığından uzak güzel bir tatil sunuyoruz.

11 adet odamızın tamamı şık bir dekorasyona sahip olup uydu ve kablo kanallarının izlenebileceği düz ekran TV, buzdolabı ve özel banyo içermektedir. Ayrıca bazı odalarda balkon ya da cumbalı pencereler yer almaktadır. SPA küveti içeren klimalı odalarımız da bulunmaktadır.

Yemyeşil bahçemiz ve açık yüzme havuzumuz vakit geçirebileceğiniz alanları oluştururken dilerseniz 10 dakika mesafedeki Ilıca Plajı’na gidebilirsiniz. 4 km uzaklıktaki sörf merkezi de tercihiniz olabilir.

Konuklarımıza yöresel bir kahvaltı sunarken gün boyu barda sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra yerli alkollü içki servisi yapmaktayız.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 83 km uzaklıkta bulunan otelimize her yerden kolayca ulaşabilirsiniz.